Doprava a platba

Doprava je individuálně volitená součást objednávky.

Dopravu zdarma standardně nabízíme u objednávek ve finanční hodnotě nad 3000,- Kč s DPH. Cena dopravy se pohybuje v rozmezí 99,- Kč až 129,- Kč v závislosti na platebních podmínkách a na volbě přepravce. Výjimkou jsou pouze nadrozměrné zásilky nad 50 kg hmotnosti a při součtu rozměrů stran nad 300 cm. Tyto zásilky dopravujeme službou PPL Sprint

Také platební podmínky jsou individuálně volitená součást každé objednávky.

Nabízíme několik variant plateb:

  • platba předem bankovním převodem na náš účet č. 191008055/0300
  • platba přes internetové bankovnictví / kartou přes platební bránu ComGate
  • dobírka

Možnosti placení prostřednictvím platební brány ComGate

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte Vašimi přihlašovacími údaji a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

DOPRAVA

Zboží zasíláme přepravními společnostmi DPD, ČP, DHL - vždy zvolíme nejvhodnějšího dopravce dle charakteru a velikosti zásilky: