header.less
481 623 322
menu.less
Menu
product_detail.less

Brýle potápěčské silikonové P59950

Potápěčské brýle - tvrzené sklo, silikonové těsnění zaručuje perfektní přilnavost na obličeji a účinně brání průniku vody dovnitř brýlí. Silikon je materiál, který perfektně odolává povětrnostním vlivům a slané vodě. Brýle mají moderní design a jsou dodáv
Kód:05-P59950
Výrobce:Brother
Dostupnost:Zboží již není dostupné
280 Kčvčetně DPH
Podívejte se na alternativní produkty
Popis produktu Recenze Související produkty
Potápěčské brýle - tvrzené sklo, silikonové těsnění zaručuje perfektní přilnavost na obličeji a účinně brání průniku vody dovnitř brýlí. Silikon je materiál, který perfektně odolává povětrnostním vlivům a slané vodě. Brýle mají moderní design a jsou dodávány v ochranné plastové dóze, která je trvale použitelná a zabraňuje poškození brýlí při přenášení. Doporučeno pro juniory a dospělé plavce. K dispozici v barvě stříbrné a modré, viz foto. Barvu prosíme specifikovat v poznámce objednávky.

Celý popis

Recenze
Související produkty
Šnorchl s vrchní krytkou - senior P1699

Šnorch s vrchní krytkou - seniorské provedení, které má dobře funkční vrchní uzávěr proti vodě. K dispozici pouze v barvě MODRÉ.

KÓD:05-P1699
85 Kč včetně DPH
Není skladem
Sada potápěčská - modrá P1530/52

Potápěčská sada BROTHER pro dospělé - brýle s tvrzeným sklem, šnorchl s krytkou a výfukem. Speciální přilnavý materiál brýlí zaručuje velmi dobrou těsnost brýlí. Krytka na šnorchlu zabraňuje vdechnutí vody při plavbě na hladině. K dispozici v barvě MODRÉ.

KÓD:05-P1530/52-MO
220 Kč včetně DPH
víc než 50 ks
footer.less
COPYRIGHT (C) 2018 - ACRA S.R.O